Дјевојчице – Тим 2004

Увод

U 14 BANTAM GIRLS

Овај програм је за вјештије играче, оне који желе да играју такмичарску кошарку против тимова у  Ontario Basketball Association (O.B.A).

Играчице морају да буду млађе од 14 година на Јануар 1, 2017. Година рођења је 2004 или касније.

Дјевојчице морају присуствовати тренингу и бити изабранe да играју за репрезентативни кошаркашки тим.

 

 

Тимске Вијести

Прво такмичење 2018 године ће се одржати  3 и 4 марта.  У прилогу је распоред: 

Ако сте спријечени да стигнете на неку од утакмица, јавите Снежани, Оливери или Милици. Ако имате питања или бам треба помоћ око превоза, зовите нас. 

 
MUMBA LADY BALLERS SHOWCASE
U14 MAJOR BANTAM GIRLS MAR 3-4 2018

Division 3

Pool A W/L Pool B W/L
1 – PMBA MYSTICS   2 – BARRIE ROYALS  
3 – COUNTY CLIPPERS   4 – HUNTSVILLE HURRICANES  
5 – TTT   6 – LINDSAY WILDCATS  
8 – BC TROYKA   7 – ROCKETS  

 

Saturday – Mar. 3 2018 Venue GYM Home Team (Light Jersey) Away Team (Dark Jersey) Result
8:45 AM St. Roberts CHS B 1 – PMBA MYSTICS 5 – TTT  
10:00 AM St. Roberts CHS B 4 – HUNTSVILLE HURRICANES 8 – BC TROYKA  
11:30 AM St. Roberts CHS B 2 – BARRIE ROYALS 6 – LINDSAY WILDCATS  
2:15 PM St. Roberts CHS B 3 – COUNTY CLIPPERS 7 – ROCKETS  
3:15 PM Markham District HS A 5 – TTT 4 – HUNTSVILLE HURRICANES  
3:30 PM St. Roberts CHS B 8 – BC TROYKA 1 – PMBA MYSTICS  
4:45 PM St. Roberts CHS B 6 – LINDSAY WILDCATS 3 – COUNTY CLIPPERS  
6:15 PM St. Roberts CHS A 7 – ROCKETS 2 – BARRIE ROYALS  
Sunday – Mar. 4 2018
8:45 AM St. Roberts CHS A 5 – TTT 8 – BC TROYKA  
10:00 AM St. Roberts CHS A 1 – PMBA MYSTICS 4 – HUNTSVILLE HURRICANES  
11:30 AM St. Roberts CHS A 6 – LINDSAY WILDCATS 7 – ROCKETS  
12:45 PM St. Roberts CHS A 2 – BARRIE ROYALS 3 – COUNTY CLIPPERS  
COMPETITION GAMES  
2:15 PM St. Roberts CHS A TBD TBD  
3:30 PM St. Roberts CHS A TBD TBD  
BRONZE MEDAL GAME  
4:45 PM St. Roberts CHS A TBD TBD  
CHAMPIONSHIP GAME  
6:00 PM St. Roberts CHS A TBD TBD  

 

Адреса
St. Roberts CHS – 8101 Leslie St, Thornhill, ON, L3T 7P4
Markham District HS – 89 Church St, Markham, ON, L3P 2M3

 

Програм

Репрезентативни (такмичарски) програм  почиње у септембру а завршава се у априлу.

Наш тим напорно тренира сриједом увече, а адреса школе је :  

  •   École secondaire Étienne-Brulé. Други термин је  Troyka House League суботом ујутро.

Током наших пракси, имали смо прилику да се припремимо за узбудљив догађај који се десио 22. јануара 2017. На утакмици Рапторса , током Ноћи Србске Баштине  (Serbian Heritage Night), наше младе даме изашле су на терен и одиграли одличну показну утакмицу! Јединствена прилика да се игра на терену на којем играју Рапторси наш тим је доживио као драгоцјено искуство!

djevojcice-2004

 

Фотографије тима (сезона 2016-2017)

djevojcice-2004

 

Наш тим

djevojcice-2004

Наша прва игра!

Током наше прве показне игре, имали смо велико задовољство да играмо са нашим пријатељима из организације AHEPA . То је било добра прилика за учење – за све  нас! 

Особље

Менаџер: Милијана Бужанин
Тренер: Снежана Чубрило
Помоћни тренер: Златко Градашћевић
Помоћни тренер: Милица Пејић
Благајник: Милијана Бужанин

 

Тренинзи

Тим се окупља најмање 1 до 2 пута седмично плус договорене игре – на кућном терену или у гостима.

Репрезентативни Тим 2004 вјежба сљедећим данима:

Сриједа од 7:00 PM – 8:30 PM
Име школе и адреса:
École secondaire Étienne-Brulé
300 Banbury Rd, Toronto, ON M2L 2V3